Web sitemizde teslimat koşuluna uygun 6 türlü hizmetimiz mevcuttur:

  1. VIP Üyelik Paketi
  2. Program Satışı
  3. Reklam Satışı
  4. Tekil Bazda Dosya Satışı
  5. Üyeliksiz Dosya Satışı
  6. Eğitim Satışı

VIP Üyelik Paketi

Web sitemizden VIP Üyelik Paketi almak isteyen kullanıcılarımız, Paketler bölümünden gerekli adımları yerine getirmesine istinaden, PAYTR sistemi üzerinden Havale/EFT ya da Kredi Kartı ile ödemesini gerçekleştirmesine istinaden, üyelik teslimatı online olarak gerçekleşmekte ve Dijital Ürün niteliğinde olan Excel Dosyalarımızı anında indirmeye başlamaktadır.

Program Satışı

Web sitemizden Program almak isteyen kullanıcılarımız, ilgili programın kendi sayfasındaki gerekli adımları yerine getirmesine istinaden, PAYTR sistemi üzerinden Havale/EFT ya da Kredi Kartı ile ödemesini gerçekleştirmesine istinaden, üyelik teslimatı online olarak gerçekleşmekte ve Dijital Ürün niteliğinde olan programı, kendi sayfalarında belirtilen bir kaç lisanslama gerektiren program dışında anında indirebilirler.

Reklam Satışı

Tamamen üyelerimizin kendileri tarafından oluşturulan ve süreleri belirlenen reklamların, Reklam bölümünden sipariş edilmesi ve PAYTR sistemi üzerinden Havale/EFT ya da Kredi Kartı ile ödemesini gerçekleştirmesine istinaden, uygunluğu yöneticilerimiz tarafından kontrol edilir edilmez yayına alınmakta ve teslimat gerçekleşmektedir.

Tekil Bazda Dosya Satışı

Bazı dosyalarımız, VIP Üyelik Paketi alınmadan indirilebilir niteliktedir. VIP Üyelik Paketi almadan satın alınan dosyalar ödemesi alındıktan sonra otomatik olarak indirilebilir nilteliktedir.

Üyeliksiz Dosya Satışı

Bazı dosyalarımız, sitemize üye olunmasına gerek olmaksızın indirilebilir niteliktedir. Sitemize üye olmadan satın alınan dosyalar, ödemesi alındıktan sonra belirli bir süre içerisinde otomatik olarak indirilebilmektedir.

Eğitim Satışı

Web sitemiz yöneticileri tarafından hazırlanmış olan Excel Eğitimlerini sitemiz üzerinden satın alıp, herhangi bir süre sınırı olmaksızın istediğiniz şekilde izleyebilirsiniz. Eğitim satışı online olarak yapılmakta ve ödemenin alınmasına istinaden teslimat anında gerçekleşmektedir.