Web sitemizde 6 türlü ücretli hizmet mevcuttur:

  1. VIP Üyelik Paketi
  2. Program Satışı
  3. Reklam Satışı
  4. Tekil Bazda Dosya Satışı
  5. Üyeliksiz Dosya Satışı
  6. Eğitim Satışı
Üstteki hizmetlerimizden 1-2-4-5-6. maddelerinde sağladığımız hizmetler, anında ifa edilen hizmetler kapsamına girmektedir. Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği, 15.Madde'nin ğ bendi gereğince bu tür hizmetler cayma hakkı ve kullanımına ilişkin hükümlere tabi değildir.

VIP Üyelik Paketi

Web sitemizden alacağınız VIP üyelik ile indireceğiniz dosyalar, anında ifa edilen hizmetler kapsamına girmektedir. Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği, 15.Madde'nin ğ bendi gereğince bu tür hizmetler cayma hakkı ve kullanımına ilişkin hükümlere tabi değildir. Üyeliğinizi İptal etme hakkınız olmakla birlikte, ücret iadesi mümkün değildir.

Program Satışı

Program adı altında satılan Excel Dosyaları, anında ifa edilen hizmetler kapsamına girmektedir. Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği, 15.Madde'nin ğ bendi gereğince bu tür hizmetler cayma hakkı ve kullanımına ilişkin hükümlere tabi değildir. Üyeliğinizi İptal etme hakkınız olmakla birlikte, ücret iadesi mümkün değildir.

Reklam Satışı

Tamamen üyelerimizin kendileri tarafından oluşturulan ve süreleri belirlenen reklamlar için iki türlü iade ve iptal seçeneği mevcuttur.
  1. Reklamın talep edilmesi ve bir yönetici onayına sunulmasına istinaden, reklam site yayın politikalarımıza, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırıysa ya da toplumca kabul görmüş ahlaki kural ve kaidelere aykırıysa onaylanmaz ve reklam iptal edilerek ücretin tamamı iade edilir.
  2. Süresi dolmadan iptal edilme ve ücret iadesi talep edilmesi halinde, kullanılan günlere ait ücretler hesaplanır ve geriye kalan rakamın, reklam alanımızın olası müşteri kaybı gözönünde bulundurularak %50'si iade edilir.

Tekil Bazda Dosya Satışı

Bazı dosyalarımız, VIP Üyelik Paketi alınmadan indirilebilir niteliktedir. VIP Üyelik Paketi almadan satın alınan dosyalar, anında ifa edilen hizmetler kapsamına girmektedir. Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği, 15.Madde'nin ğ bendi gereğince bu tür hizmetler cayma hakkı ve kullanımına ilişkin hükümlere tabi değildir. Üyeliğinizi İptal etme hakkınız olmakla birlikte, ücret iadesi mümkün değildir.

Üyeliksiz Dosya Satışı

Bazı dosyalarımız, sitemize üye olunmasına gerek olmaksızın indirilebilir niteliktedir. Sitemize üye olmadan satın alınan dosyalar, anında ifa edilen hizmetler kapsamına girmektedir. Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği, 15.Madde'nin ğ bendi gereğince bu tür hizmetler cayma hakkı ve kullanımına ilişkin hükümlere tabi değildir. Üyeliğinizi İptal etme hakkınız olmakla birlikte, ücret iadesi mümkün değildir.

Eğitim Satışı

Online Excel Eğitimlerimiz, anında ifa edilen hizmetler kapsamına girmektedir. Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği, 15.Madde'nin ğ bendi gereğince bu tür hizmetler cayma hakkı ve kullanımına ilişkin hükümlere tabi değildir. Üyeliğinizi İptal etme hakkınız olmakla birlikte, ücret iadesi mümkün değildir.