Web sitemize Mart 2020 döneminden önce üye olmuş üyelerimiz, aşağıdaki adımları sırayla yerine getirerek sisteme kolayca Cep Telefon Numaralarını ekleyebilirler.

https://www.exceldepo.com/Giris linkine (Giriş butonuna) tıklayın ve açılan sayfadan Şifrenizi mi unuttunuz? Şifremi Sıfırla! kısmındaki linke tıklayın.

E-Posta Adresinizi yazın, yöntem kısmından E-Posta seçeneğini seçin, güvenlik kodunu yazıp, İşlemi Başlat butonuna tıklayın. Bu işlem akabinde E-Posta Adresinize şifrenizi girmenizi sağlayacak bir link gelecektir.

E-Posta adresinize gelen linki tıkladıktan sonra açılan sayfada yer alan Yeni Şifre Alanına şifrenizi yazın ve güvenlik kodunu yazarak, Şifremi Değiştir butonuna tıklayın.

Sistem sizi otomatik olarak Giriş sayfasına yönlendirecektir. Açılan bu sayfada, E-Posta adresiniz ve yeni belirlediğiniz şifreyi ilgili kutucuklara yazın, güvenlik kodunu yazdıktan sonra, Giriş butonuna tıklayın.

Sistemde Cep Telefon Numarası kayıtlı olmayan üyelerimiz otomatik olarak Telefon Ekleyebilecekleri sayfaya yönleneceklerdir. Bu sayfadaki kutucuğa E-Posta adresinizi ve güvenlik kodunu yazıp, Linki E-Posta Adresime Gönder butonuna tıklayınız.

E-Posta adresinize gelen linke tıkladığınızda açılacak olan sayfada, Cep Telefon Numarası ekleyeceğiniz alan gelecektir. Buraya numaranızı yazıp, güvenlik kodunu da girdikten sonra, Telefonuma SMS Gönder butonuna tıklayınız. Butona tıklamanıza istinaden cep telefonunuza SMS gelecek ve SMS ile gelen kodu girebileceğiniz sayfaya otomatik olarak yönleneceksiniz.

Cep Telefon Numaranıza gelen kodu ilgili kutuğuca yazıp, güvenlik kodunu da girdikten sonra Kaydı Tamamla dediğinizde, sistem sizi giriş sayfasına yönlendirecek ve E-Posta Adresinizi, Şifrenizi ve Güvenlik Kodunu girip, Giriş butonuna bastığınızda artık sitemize sorunsuz bir şekilde giriş yapabileceksiniz.

Sistemde eksik bilgileriniz varsa, otomatik olarak doldurulması zorunlu bilgilerin olduğu sayfaya yönlendirileceksiniz.