En Yüksek Satışı Yapan Çalışanı Bulma

31 Mayıs 2021 05 Haziran 2021
En Yüksek Satışı Yapan Çalışanı Bulma dosyamızda, bir satış ekibinde yaptıkları satışlara göre en yüksek satışı yapanın kim olduğunun bulunması öğretilir.

En Yüksek Satışı Yapan Çalışanı Bulma

Maksimum Değer Kime Ait Bulma

Dosyamızda, bir satış çalışanlarının yıl bazlı olarak yaptıkları satış rakamlarına göre, en yüksek satış yapan çalışanın isminin bulunması örneklendirilmiştir. Resimde göreceğiniz üzere, 12 aylık ve 4 çalışanlık bir tablo hazırlanmış ve satış rakamları yazılmıştır. Bu rakamlara göre, iki ayrı yöntem ile Excel formülleri kullanılarak istenilen sonuç elde edilmiştir.

Buradaki örnekte, maksimum satış rakamının benzersiz olması ele alınmıştır. Yani iki tane aynı rakam maksimum değerse, burada o husus dikkate alınmamıştır. O konuya dair farklı bir örnek dosya paylaşılacaktır.

Benzer şekilde ihtiyacı olanların yararlanması temennisiyle.

Backlink Reklam Bu alanda 50 karakterlik açıklama ile web sitenize ait Backlink Reklam yayınlayabilirsiniz.
Yükleniyor...

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: PHP Startup: Unable to load dynamic library 'imagick.so' (tried: /opt/cpanel/ea-php74/root/usr/lib64/php/modules/imagick.so (libMagickWand-6.Q16.so.6: cannot open shared object file: No such file or directory), /opt/cpanel/ea-php74/root/usr/lib64/php/modules/imagick.so.so (/opt/cpanel/ea-php74/root/usr/lib64/php/modules/imagick.so.so: cannot open shared object file: No such file or directory))

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: