02 Haziran 2021 04 Haziran 2021 805 29 KB

Çalışma Türü ve Tarih Bazlı Puantaj Listeleme

Çalışma Türü ve Tarih Bazlı Puantaj Listeleme isimli dosyada, bir puantaj tablosundan çalışma türü ve tarih göre çalışanların listelenmesi öğretilmektedir.

Çalışma Türü ve Tarih Bazlı Puantaj Listeleme

Çalışan Puantaj Takibi

Çalışanlarınızın puantaj takibini Excel ile yapıyor ve üstteki gibi harf bazlı bir puantaj sistemi tutuyorsanız, bu dosyamızdan fayda sağlayabilirsiniz.

Dosyamızda, üst resimde göreceğiniz şekilde bir puantaj tablosundan, tarih ve çalışma türüne göre listeleme yapılması işlemi gerçekleştirilmektedir.

Çalışma Türü ve Tarih Bazlı Puantaj Listeleme

Dosya iki ayrı sayfadan oluşur. Bir sayfasın ilk resimdeki gibi tarih bazlı olarak puantaj tablosu yer almaktadır. İkinci sayfası ise, hemen üstteki resimde göreceğiniz raporlama içindir.

Raporlama işlemini, iki ayrı formül yöntemi ve bir de makro yöntemi ile yaptık. Hangisini isterseniz onu kullanabilirsiniz. Formül 1. Yöntemde kullanılan bazı işlevler Ofis 365'e özel Excel Fonksiyonları olduğu için bu sürüme sahip olmayan kullanıcılarda çalışmayacaktır.

Dosyamızdan yararlanılması temennisiyle.

Sayın ziyaretçi,

Çalışma Türü ve Tarih Bazlı Puantaj Listeleme isimli dosya, sadece VIP Üyeler tarafından indirilebilir.

Sitemize Kayıt olarak ya da kayıtlı üyemiz iseniz Giriş yapıp, VIP Üye olarak eşsiz örneklerimizi indirme imkanına kavuşabilirsiniz.
SORUM VAR
Bu dosyamızla ilgili bir sorunuz varsa, Excel Destek Forumumuzu kullanabilirsiniz.
Google Reklamları yerine reklamınızı yayınlamak ister misiniz?
Reklam Ver
Yükleniyor...